پایین استفاده استفاده استقلال منصوریان

پایین: استفاده استفاده استقلال منصوریان علی کریمی سرمربی تیم علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی جای پلاسکو پارک ساخته می‌شود؟!

پیشنهاداتی مبنی بر تبدیل پاساژ پلاسکو به پارک مطرح شده است است که البته رییس اتاق اصناف پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید دارد: این پیشنهادها رد شده است است.&nbsp

جای پلاسکو پارک ساخته می‌شود؟!

جای پلاسکو پارک ساخته می شود؟!

عبارات مهم : پلاسکو

پیشنهاداتی مبنی بر تبدیل پاساژ پلاسکو به پارک مطرح شده است است که البته رییس اتاق اصناف پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید دارد: این پیشنهادها رد شده است هست.

علی فاضلی در گفت وگو با ایسنا، در خصوص این که با وجود وعده های او مبنی بر قطعی بودن بازسازی پلاسکو اکنون چنین پیشنهاداتی مطرح می شود، اظهار کرد: بنیاد مستضعفان مکلف شده است و تاکید دارد که ساخت پلاسکو و حقوق کسبه را در دستور کار قرار داده و مورد توجه داشته باشد.

جای پلاسکو پارک ساخته می‌شود؟!

وی ادامه داد: اکنون هم در ساخت مجدد پلاسکو شک نکنید. این مکان حتما بازسازی شده است و تحویل افراد داده می شود، ولی صحبت این است که حتی اگر یک درصد سیاست کشور بر آن باشد که این پاساژ ساخته نشده و به عنوان نمونه به جای آن پارکی به منظور قدردانی از شهدای آتش نشان ایجاد شود نیز حق و حقوق مالکان پلاسکو با دقت مورد توجه قرار خواهد گرفت.

رییس اتاق اصناف همچنین عنوان کرد: صحبت های مسوولان بنیاد مستضعفان و رییس آن مبنی بر آن است که حتما بازسازی این پاساژ دنبال خواهد شد و پلاسکو تحویل داده می شود. اکنون نیز اگر این فرآیند کمی به طول انجامیده به علت آن است که با ابتدای سال تازه عوض کردن دولت و عوض کردن شورای شهر همزمان شده است است.

پیشنهاداتی مبنی بر تبدیل پاساژ پلاسکو به پارک مطرح شده است است که البته رییس اتاق اصناف پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید دارد: این پیشنهادها رد شده است است.&nbsp

فاضلی در ادامه در پاسخ به این پرسش ایسنا که آیا به عنوان نماینده اصناف این وعده را می دهد که با جدیت پیگیر حقوق کسبه پلاسکو باشد، اظهار کرد: همان طور که اشاره کردم اصلا بحث تبدیل این پاساژ به پارک مطرح نیست و این عنوان در حد یک پیشنهاد بود که برطرف شد. اکنون نیز تاکید داریم باید پیگیر تمام حقوق حقه اصناف باشیم و شکی نیست که تا لحظه آخر این پیگیری ها را انجام خواهیم داد.

واژه های کلیدی: پلاسکو | بازسازی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs