پایین استفاده استفاده استقلال منصوریان

پایین: استفاده استفاده استقلال منصوریان علی کریمی سرمربی تیم علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری از بازگشت فرزاد حسنی تا غیبت «حالا خورشید» در ماه رمضان

مدیر گروه اجتماعی شبکه 3ضمن تشریح برنامه های تازه این شبکه در گروه اجتماعی، از بازگشت فرزاد حسنی به تلویزیون با برنامه «پدر من» خبر داد. او همچنین راجع به برنام

از بازگشت فرزاد حسنی تا غیبت «حالا خورشید» در ماه رمضان

از بازگشت فرزاد حسنی تا غیبت «حالا خورشید» در ماه رمضان

عبارات مهم : بازگشت

مدیر گروه اجتماعی شبکه 3ضمن تشریح برنامه های تازه این شبکه در گروه اجتماعی، از بازگشت فرزاد حسنی به تلویزیون با برنامه «پدر من» خبر داد. او همچنین راجع به برنامه «ماه عسل» در ماه رمضان امسال، شرح برنامه «هفت»، عوض کردن ساختاری برنامه «حالا خورشید» و ساخت فصل تازه آن پس از ایام ماه رمضان، مطالبی را مطرح کرد.

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه 3سیما در پاسخ به پرسش ایسنا راجع به شرح پخش برنامه ای با اجرای فرزاد حسنی توضیح داد: «برنامه «پدر من» قرار است به زودی به تهیه کنندگی و اجرای فرزاد حسنی روی آنتن برود. هر هفته دو قسمت این برنامه پخش خواهد شد. «پدر من» یک بخش دکور خاص دارد که منوط به این است ویدئو مپینگی که می خواهند اجرا کنند آیا در برنامه زنده جواب خواهد داد یا نه، در غیر این صورت به شکل تولیدی خواهد بود.» او در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر این که آیا «پدر من» فرزاد حسنی در ساختار، به برنامه ای که در شبکه 5با عنوان «پدر دوستت دارم» ساخته شده، شباهتی ندارد، اظهار کرد: «این برنامه ربطی به آن برنامه ندارد و عنوان آن، نگاه به چهره های برتر کشور از زوایای متفاوت هست. محور این برنامه پدران هستند ولی هیچ گاه پدران در برنامه حضور ندارند. روایتی از پدران در برنامه از منظر فرزندان و نزدیکان آن ها مطرح خواهد شد.» کریمان در پاسخ به این که این برنامه چه زمانی روی آنتن خواهد رفت؟ توضیح داد: ««پدر من» قرار است پس از ایام ماه مبارک رمضان و بعد از عید فطر روی آنتن برود.»

او راجع به مجری برنامه «هفت» نیز گفت: «در تلاش هستیم برنامه «هفت» قبل از ماه رمضان روی آنتن برود به شرطی که مجری آن مشخص شود. نام مجری را نمی گوییم چراکه هر بار اعلام شده است حاشیه هایی جهت مجری، در مقابله با بیانات سینماگران ایجاد شده است است.»

از بازگشت فرزاد حسنی تا غیبت «حالا خورشید» در ماه رمضان

کریمان در ادامه راجع به فصل تازه «حالا خورشید» و تغییراتی که خواهد داشت، گفت: «این برنامه متفاوت و تازه خواهد شد. مقدمات ساخت دکور این برنامه در ایام رمضان شروع می شود. حالا خورشید در ماه رمضان روی آنتن نمی رود ولی پس از آن با دکور، ساختار و بخش های جدیدی به تلویزیون برمی گردد.» کریمان گفت: «پس از ماه مبارک رمضان برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» را به شکل جدیدی خواهیم داشت. پس از آن که سری قبلی این برنامه به اتمام رسید، فصل تازه آن بعد از ایام رمضان روی آنتن خواهد رفت.»

او همچنین در بخش نهایی گفت وگو، از تدارک ویژه برنامه «ماه عسل» جهت ایام رمضان خبر داد و گفت: ««ماه عسل» دو روز قبل از ایام رمضان و قبل از اذان مغرب روی آنتن خواهد رفت. در این دو روز، جمع بندی هایی از سال گذشته و مهمانان سال قبل برنامه خواهیم داشت.»

وی در آخر از تدارک مسابقه خاص در شبکه 3سیما خبر داد و گفت: «این مسابقه اطلاعات عمومی مردم را محک می زند و یک صورت مشهور اجرای آن را بر عهده خواهد داشت.»

مدیر گروه اجتماعی شبکه 3ضمن تشریح برنامه های تازه این شبکه در گروه اجتماعی، از بازگشت فرزاد حسنی به تلویزیون با برنامه «پدر من» خبر داد. او همچنین راجع به برنام

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: بازگشت | برنامه | برنامه | خورشید | ماه رمضان | فرزاد حسنی | حالا خورشید | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs