پایین استفاده استفاده استقلال منصوریان

پایین: استفاده استفاده استقلال منصوریان علی کریمی سرمربی تیم علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این مصدومیت برایم یک شوک بود/ حمایت کی‌روش، انرژی مثبتی به من داده ، دژاگه

بازیکن با تجربه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید همه کار می‌کند تا با به دست آوردن سلامتی‌اش، دوباره در جام جهانی کمک کند. دژاگه همچنین می‌گوید حمایت ک

این مصدومیت برایم یک شوک بود/ حمایت کی‌روش، انرژی مثبتی به من داده ، دژاگه

دژاگه: این مصدومیت برایم یک شوک بود/ حمایت کی روش، انرژی مثبتی به من داده

عبارات مهم : انرژی

بازیکن با تجربه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید همه کار می کند تا با به دست آوردن سلامتی اش، دوباره در جام جهانی کمک کند. دژاگه همچنین می گوید حمایت کارلوس کی روش، انرژی مثبتی را به او تزریق کرده هست.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال؛ اشکان دژاگه که این روزها با همکاری مستقیم سرمربیان تیم ملی کشور عزیزمان ایران و کلوب ناتینگهام فارست و همچنین کادر پزشکی هر دو تیم در حال انجام تمرینات ریکاوری است راجع به آخرین شرایطش خود بعد از عمل جراحی گفت: دوران آسانی جهت من نیست. فکر می کنم دشوارترین موقعیتی است که در دوران زندگی حرفه ایم داشته ام.

وی افزود: قبل از این ضرب دیدگی خیلی تلاش کردم که خودم را به انگلیس برسانم ولی متاسفانه این مصدومیت پیش آمد. باید بگویم قسمت بود و آدم باید هر لحظه خدا را شکر کند. الان تلاش می کنم که خودم را سریع به شرایط خوب گذشته برسانم. در دو، سه هفته ابتدایی بعد از این مصدومیت، تنها با خانواده ام صحبت می کردم و حتی در اینستاگرام هم فعالیتی نداشتم چون جهت خودم و پای مصدومم وقت می خواستم تا دوباره نیرومند برگردم.

این مصدومیت برایم یک شوک بود/ حمایت کی‌روش، انرژی مثبتی به من داده ، دژاگه

دژاگه با بیان اینکه این مصدومیت همچون یک شوک جهت من بود، افزود: با این حال الان می توانم راجع به آخرین وضعیتم بگویم که هر روز زیر نظر تیم ملی و کلوب ناتینگهام فارست در لندن کار می کنم و با هم رو به جلو حرکت می کنیم. تیم ملی و کارلوس کی روش خیلی به من می رسند و حمایتهای سرمربی تیم ملی انرژی خیلی مثبتی را به من داده هست. کی روش و کارانکا با هم کار می کنند تا من بتوانم به زودی خودم را به شرایط خوب برسانم. آنها هم به من کمک می کنند و هم حمایت مورد نیاز را از من داشته اند و فیزیوتراپ تیم هم پشت من است و روی من کار می کند.

وی با بیان اینکه این خواست خداست که من بتوانم خودم را به جام جهانی برسانم یا نه، گفت: امیدوارم همه چیز ان شاءالله به خوبی انجام شود. هنوز تا جام جهانی وقت وجود دارد و من هر کاری انجام می دهم که بتوانم خودم را جهت کمک به تیم ملی برسانم.

بازیکن با تجربه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید همه کار می‌کند تا با به دست آوردن سلامتی‌اش، دوباره در جام جهانی کمک کند. دژاگه همچنین می‌گوید حمایت ک

دژاگه ادامه داد: این شرایط ساده نیست ولی با کمک تیم ملی و میکاییل که کمک خیلی بزرگی به من کرده و همینطور ساپورت کلوب و دکتر جراحم، روند خوبی را طی می کنم و تمام تلاشم را می کنم که خودم را جهت کمک به تیم ملی برسانم.

واژه های کلیدی: انرژی | مصدومیت | جام جهانی | اشکان دژاگه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs