پایین استفاده استفاده استقلال منصوریان

پایین: استفاده استفاده استقلال منصوریان علی کریمی سرمربی تیم علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ازدواج 900 دختر 10 تا 15 سال در خراسان‌ شمالی

مدیرکل ثبت احوال خراسان‌ شمالی از ازدواج 900 دختر زیر 10 تا 15 سال در استان خبر داد. ازدواج 900 دختر 10 تا 15 سال در خراسان شمالی عبا..

ادامه مطلب

تجمع پرافتخارترین‌های غرب آسیا در گروه D با ۵ قهرمانی و ۱۳ فینال

تیم استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در گروه چهارم قرار دارد؛ گروهی که تیم‌های حاضر در آن شرایط مطلوبی در لیگ‌های داخلی خود دارند و در آسیا هم از پراف..

ادامه مطلب

نمی گذارم سلیمی خداحافظی کند / سیامند رحمان

رکورددار وزنه برداری معلولان گفت: یک روز قبل از اعزام ۳۱۱ کیلوگرم را در تمرینات بالای سر بردم و فیلمش را هم در صفحه شخصی ام گذاشتم تا همه بدانند که از نظر..

ادامه مطلب

فست فود بخورید، این بلاها بر سر مغزتان می آید

فست فودها اثرات مخربی بر سلامت بدن می گذارند ولی یکی از اثرات جبران ناپذیر این موادغذایی آسیب به مغز هست، به همین علت باید در مصرف آنها زیاد احتیاط کرد. ..

ادامه مطلب

ارتباط بیماری لثه و ریسک اوج سرطان مری

یافته های تازه نشان می دهد باکتری های مرتبط با بیماری لثه با احتمال اوج مبتلا شدن به سرطان مری ارتباط دارند.  ارتباط بیماری لثه و ریسک..

ادامه مطلب

کاریکاتور ، بدهی همیشگی فوتبال باشگاهی ایران

پرونده بدهی باشگاه‌های ایرانی در کنفدراسیون فوتبال آسیا بسته شد ولی این عنوان همچنان یکی از سوژه‌های مهم فوتبال کشور عزیزمان ایران است.  بده..

ادامه مطلب

داعشی های سوریه در حال حرکت به سمت اروپا هستند

مجله تایمز منشتر شدن گزارشی از تلاش داعشی های گریخته از رقه جهت ورود به کشورهای اروپایی خبر داد. داعشی های سوریه در حال حرکت به سمت اروپا هستند ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (579)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب