پایین استفاده استفاده استقلال منصوریان

پایین: استفاده استفاده استقلال منصوریان علی کریمی سرمربی تیم علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

کری‌خوانی بازیکنان پرسپولیس جهت دربی 86

به گزارش خبرآنلاین؛ با اینکه چند روز تا برگزاری دربی 86 باقی مانده ولی بازیکنان پرسپولیس جهت رقیبشان حسابی کری می خوانند. امروز شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس م..

ادامه مطلب

تنبیه برانکو جهت پرسپولیسی‌ها

به گزارش خبرآنلاین؛ باخت سنگین قرمزها در دوحه باعث شده است است تا برانکو ایوانکویچ بر فشار تمرین های ارزش بیفزاید. او که می داند تیمش در دو لیگ متفاوت..

ادامه مطلب

لبنان از تنش‌های امنیتی به دور است / حریری

سعد حریری تاکید کرد که تمامی رهبران سیاسی لبنان درمورد جلوگیری از برهم خوردن ثبات داخلی توافق نظر دارند. حریری: لبنان از تنش های امنیتی ب..

ادامه مطلب

ماجرای سانحه ۲۳ روز قبل هواپیمای سقوط کرده چیست؟!

هواپیمای ATR سقوط کرده شرکت آسمان اوایل ماه جاری نیز به علت نقص فنی یکی از پروازهای خود را نیمه تمام گذاشته است.  ماجرای سانحه ۲۳ روز قبل ..

ادامه مطلب

«پل خواب» به ونکوور می‌رود

به گزارش مهر، فیلم سینمایی «پل خواب» در روزهای ۱۸ و ۲۲ مارچ پیش از فیلم «مصائب آنا» اینگمار برگمن در سینماتک ونکوور به نمایش درمی آید. نمایش های خ..

ادامه مطلب

شناسایی گروه جدیدی از آنتی‌بیوتیک‌ها علیه باکتری‌های مقاوم

متخصصان علوم پزشکی در آمریکا خانواده تازه‌ای از آنتی‌بیوتیک‌ها را در نمونه‌های خاک شناسایی کرده‌اند.  شناسایی گروه جدیدی از آنتی بیو..

ادامه مطلب

تعطیلی مدارس ۲۷ شهر در استان خوزستان

مدیریت بحران استانداری خوزستان در اطلاعیه‌ای از تعطیلی مدارس 27 شهر در استان خبر داد. تعطیلی مدارس ۲۷ شهر در استان خوزستان عبارات مهم : آموز..

ادامه مطلب

عکس + دردسر بزرگی که سرویس مترجم گوگل به وجود آورد

استفاده از ترجمه گوگل جهت کادر تدارکات تیم‌های ورزشی هزینه سنگینی در پی داشت که ماجرای آن را در ادامه می خوانید.  دردسر بزرگی که سرویس مترجم ..

ادامه مطلب