پایین استفاده استفاده استقلال منصوریان

پایین: استفاده استفاده استقلال منصوریان علی کریمی سرمربی تیم علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

خیزش گرد و غبار در شش استان ، آسمان کشور آفتابی است

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از آسمان صاف و آفتابی در زیاد مناطق کشور طی سه روز آینده خبر داد و گفت: امروز (۳ تیرماه) احتمال خیزش گرد و خا..

ادامه مطلب

هشدار آتش‌نشانی در خصوص وقوع طوفان و صاعقه در پایتخت کشور عزیزمان ایران

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به هشدار در خصوص وقوع طوفان در روز پنجشنبه، از شهروندان خواست در صورت امکان از م..

ادامه مطلب

تعطیلی مدارس ۲۷ شهر در استان خوزستان

مدیریت بحران استانداری خوزستان در اطلاعیه‌ای از تعطیلی مدارس 27 شهر در استان خبر داد. تعطیلی مدارس ۲۷ شهر در استان خوزستان عبارات مهم : آموز..

ادامه مطلب

ازدواج 900 دختر 10 تا 15 سال در خراسان‌ شمالی

مدیرکل ثبت احوال خراسان‌ شمالی از ازدواج 900 دختر زیر 10 تا 15 سال در استان خبر داد. ازدواج 900 دختر 10 تا 15 سال در خراسان شمالی عبا..

ادامه مطلب

به شدت کمبود چادر داریم/ مردم بخاطر نبود چادر و امکانات ضجه می‌زنند ، فرماندار گیلانغرب کرمانشاه

فرماندار گیلانغرب گفت: هیچ فردی از خارج از استان سراغ گیلانغرب نیامده و این منطقه زلزله زده در محرومیت و مظلومیت باقی مانده است. فرماندار گیلانغرب ..

ادامه مطلب

بیشتر کارگران زیر خط فقر زندگی می‌کنند

یک فعال کارگری با بیان اینکه بخش اعظمی از کارگران زیر خط فقر هستند، گفت: در شرایطی که کارگران با تمام توان پای تولید ایستاده‌اند تا چرخ اقتصاد کشور عزیز..

ادامه مطلب

علل گرایش دانش‌آموزان به مواد مخدر

رییس انجمن آسیب شناسی اجتماعی کشور عزیزمان ایران گفت: افرادی که نتوانسته‌اند به درستی هیجانات خود را در دوران نوجوانی تخلیه کنند، خیلی سریع دچار افسردگی و اخ..

ادامه مطلب

سردار رحیمی رسما به عنوان مدیر پلیس پایتخت منصوب شد

مراسم تودیع و معارفه فرمانده‌هان انتظامی قدیم و تازه پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با حضور فرمانده ناجا و مسئولان عالی رتبه شروع شد. سردار رحی..

ادامه مطلب

جای پلاسکو پارک ساخته می‌شود؟!

پیشنهاداتی مبنی بر تبدیل پاساژ پلاسکو به پارک مطرح شده است است که البته رییس اتاق اصناف پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید دارد: این پیشنهادها رد شده است است.&am..

ادامه مطلب