پایین استفاده استفاده استقلال منصوریان

پایین: استفاده استفاده استقلال منصوریان علی کریمی سرمربی تیم علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

واکنش بهمن کیارستمی به صدور حکم قطعی پرونده پزشکی پدرش

بهمن کیارستمی اعلام کرد که با وجود صدور حکم قطعی پرونده پزشکی پدرش، هرگز گزارش کامل روند پیگیری به این پرونده منتشر نشده است. واکنش بهمن کیا..

ادامه مطلب

از بازگشت فرزاد حسنی تا غیبت «حالا خورشید» در ماه رمضان

مدیر گروه اجتماعی شبکه 3ضمن تشریح برنامه های تازه این شبکه در گروه اجتماعی، از بازگشت فرزاد حسنی به تلویزیون با برنامه «پدر من» خبر داد. او همچنین راجع به ب..

ادامه مطلب

«پل خواب» به ونکوور می‌رود

به گزارش مهر، فیلم سینمایی «پل خواب» در روزهای ۱۸ و ۲۲ مارچ پیش از فیلم «مصائب آنا» اینگمار برگمن در سینماتک ونکوور به نمایش درمی آید. نمایش های خ..

ادامه مطلب

چارچوب اضطراری را نمی پذيرم / الهام كردا

الهام كردا با نمايش «نفر دوم» در روزهاي نخست سي وششمين جشنواره بين المللي تئاتر فجر روي صحنه رفت. جشنواره اي كه هر ساله به مناسبت پيروزي انقلاب برپا مي..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (579)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

مردم ستاره مورد نظرشان را تحسین می‌کنند/ سینمای کشور عزیزمان ایران اعتلایش را مدیون فردین است ، امین تارخ

امین تارخ با حضور در برنامه «سی و پنج»، حضور بازیگرانی چون فردین و بهروز وثوقی را زمینه‌ساز اعتلای سینما دانست و راجع به ستاره‌سازی در این حرفه گفت: «اگر با خلق ..

ادامه مطلب

تصویر ، مریم معصومی در کنار بازیگر ابد و یک روز

ستاره | بازیگر | مریم معصومی | اخبار فرهنگی و هنری مریم معصومی در کنار بازیگر ابد و یک روز/ عکس عبارات مهم : ستاره مریم ..

ادامه مطلب